Do udziału w średzkich jarmarkach zapraszamy wystawców odznaczających się wysoką jakością swoich wyrobów. Z racji specjalnego charakteru imprez do przesyłania zgłoszeń zachęcamy szczególnie firmy z asortymentem ekologicznym, tradycyjnym i typowo świątecznym oraz rękodziełem.

Sprzedaż asortymentu odbywa się z drewnianych domków rozstawionych na płycie Starego Rynku w Środzie Wielkopolskiej. 

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST ODPŁATNY. Jednorazowa opłata wynosi 100 zł. Wystawcom zapewniamy:domek.png

  • miejsce handlowe w drewnianym domku,
  • promocję wydarzenia w mediach,
  • obsługę techniczną,
  • kawę i herbatę,
  • zamieszczenie informacji o Wystawcy na stronie internetowej - jarmarksroda.pl,

 

Podczas trwania imprezy odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących - rozrywkowych i artystycznych, dla dzieci i dorosłych. Całość prowadzona jest przez doświadczonych konferansjerów, którzy na bieżąco informują odwiedzających jarmark o sprzedawanych artykułach - informacja o Państwa stoisku dotrze do każdego, kto zjawi się na Starym Rynku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w średzkich jarmarkach – prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej  i przesłanie jej mailowo na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub pocztą na adres Agencja Eventowa Ka-boom! ul. Głowackiego 2/3 63-000 Środa Wielkopolska. Po zweryfikowaniu otrzymanego zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i potwierdzenia udziału w imprezie.

 

Wystawca przyjęty na Listę zobowiązany jest do uiszczenia jednorazowej opłaty za udział w wysokości 100 zł.

 

UWAGA! W przypadku wysłania Karty e-mailem: Każdorazowo wysyłamy w ciągu kilku dni potwierdzenie otrzymania zgłoszenia (które NIE jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na imprezę). W przypadku braku potwierdzenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 506 161 790

Szczegółowych informacji udziela Tomasz Pajchrowski, tel 506 161 790

 

INFORMUJEMY, ŻE ZGŁOSZENIA NA KIERMASZ WIELKANOCNY 2019  PRZYJMUJEMY DO DNIA 31 MARCA LUB DO WYCZERPANIA LIMITU MIEJSC. 

Go to top